KS Praha logo
CZ
CZ EN

KS Praha – Hostivař v nastalém vlnobití funguje dál, akorát pouze on-line

Nezařazené Uživatel Jakub Hejnic Kalendář 18.2.2021

Nadpis reaguje na termín 1. vlna a druhá vlna aktuálně používaný v médiích.

V září jsme se vesele scházeli na klasických bohoslužbách v Boloňské. Aktuální dění by nikdo z nás (z KS Praha – region Hostivař) nečekal. Třeba, že se na dost dlouhou dobu naživo neuvidíme. Život KS Hostivař ale pokračuje dál “pod povrchem” ve světě internetu a také skrze osobní vztahy.

Tímto článkem bych rád povzbudil zejména hosty na našich stránkách. Pokud jste třeba v nastalé těžké situaci a omezení běžných možností volnočasových aktivit venku začali přemýšlet o tom, zda Bůh náhodou neexistuje. I přes utlumený program “naživo” a zdánlivě “spící” webové stránky regionu je možné se do KS Hostivař přijít podívat.

V zásadě jsou 2 hlavní možnosti:
1) Živé vysílání bohoslužeb on-line, na adrese kspraha.cz/live každou neděli od 10:00. Na stejné adrese jsou k dispozici také záznamy z minulých bohoslužeb.
2) Setkání na Zoomu, kde povídáme, modlíme se a čteme Bibli (kdysi jsme dělali formou domácích setkání v cca 5-10 lidech), letos fungujeme on-line. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete s žádostí o odkaz.

Další možností jsou aktivity křesťanského společenství Praha na internetu (kurzy, biblické hodiny), dostupné na hlavním webu kspraha.cz

Přejeme Vám pokojné prožití této neklidné doby s pevným zdravím a prožití „plného“ života, i když je vnějškově omezen zavedenými opatřeními. Věříme, že to pro Vás bude dobře využitá příležitost pro začátek dobrých věcí ve Vašem životě.