KS Praha logo
CZ
CZ EN

Zažili jsme město jinak (2022)

Nezařazené Uživatel Jakub Hejnic Kalendář 18.9.2022

V sobotu 17. záři 2022 jsme strávili netradiční odpoledne se sousedy z Prahy 15 v ulici Hostivařská.

Jsme vděčni za pozvání ze stran organizátora Zažít město jinak v Hostivařské ulici, Petry Petrů, akce byla i přes mírně deštivé počasí parádní.

Podobně jako v minulých letech jsme se zapojil stánkem, kde nechyběl výrobník na cukrovou vatu, Evě vděčíme za výrobu 300 ks rozdaných mini donutů, na stole čekaly Bible pro dospělé i děti, balonky s logem KS Hostivař a letáčky. Cukrová vata byla skutečným tahounem – za odpoledne jsme zpracovali přes 5 kg cukru. Kromě rozzářených tváří dětí se podařilo vysladit okolí a z navíječů cukrové vaty – Vaška, Moniky a Kuby udělat cukrové sněhuláky.

Z pohledu účastníka bych rád ocenil skvělý nápojový servis ze strany restaurace U Jeníčka (a rád bych také poděkoval za elektřinu pro chod našeho stánku), vůni akce dotvořila průběžná úprava grilovaného selete, nechyběla skvělá muzika již zavedených kapel – zaujaly mě skupiny „Čekej“ a „Svět a Díl“.

Jako hostivařští účastníci zájezdu jsme si odpoledne užili, byli jsme vděční za možnost rozdat vatu i Bible a po prázdninách strávit pár hodin pohromadě.

Takže třeba zase za rok 🙂

Kuba za KS Hostivař.

Několik fotek najdete ve fotogalerii: http://kshostivar.cz/fotogalerie/nggallery/fotky-1/zazit-mesto-jinak-2022

Zažít město jinak