KS Praha logo
CZ
CZ EN

Kreativní odpoledne 2022

Aktualizace k 7. září 2022: Máme za sebou 4 roky kroužku a pokračujeme dál. Na prvním setkání v pátek 9. září 2022 rádi uvidíme zkušené umělce z loňského kroužku i nové tváře!

Přijďte se podívat v pátek 9. září 2022 od 16 hodin!

Kroužek bude pokračovat v tomto pololetí vždy v pátek od 16. hodin na adrese Boloňská 310 (KD Varta), Praha 15, boční vchod, v prvním patře. 

V případě zájmu nás kontaktujte na +420 728 511 110. Výtvarné pomůcky budou zajištěny, příspěvek na materiál – 30 kč za odpoledne bude vybrán s přihláškou během září.

 

Kreativní odpoledne je výtvarný kroužek pro děti ve věku od 6 do 12 let. Kroužek dětem ukáže, jak se svobodně vyjádřit a pomůže jim objevit nové schopnosti.

Kreativní odpoledne navazuje na naši dlouholetou tradici pořádání akcí pro děti a mládež. Více se můžete dočíst na blogu nebo v krátkém shrnutí: Dětské programy.

Výkresy, které děti během kroužku vytvoří plánujeme vystavit v dobrovolné aukci a výtěžek věnujeme na podporu domovů pro sirotky v Mosambiku.

Kroužek vede zkušená lektorka Josefa Potfajová:

Josefa Potfajová studovala v r. 1980 – 84) SPŠ grafickou v Praze, Hellichově ul., věnovala se realistické malbě pod vedením svého otce docenta VŠUP V. Ciglera a J.Kaplické. Při svých dětech vedla výtvarný a biblický kroužek na ZŠ a Mateřské škole. Otevřela galerii pro čisté umění na Malé Straně, kde s kolegyní Mgr. P. Vaňkovou spolupořádala 5let výtvarný kroužek pro děti, včetně příměstských táborů (6) za podpory MÚ P1. Maluje obrazy pro výzdoby prostorů setkávání k Bohoslužbě, věnuje se inspirovanému tanci. Ukázky z tvorby:

http://kshostivar.cz/fotogalerie/fotogalerie/josefa-potfajova-ukazky-z-tvorby/

Věříme, že vás kroužek zaujal a budeme rádi, když pomůže Vašemu dítěti k rozvinutí kreativity a výtvarného nadání.