KS Praha logo
CZ
CZ EN

Společná dovolená (2021) byla skvělá

Nezařazené Uživatel Jakub Hejnic Kalendář 2.8.2021

Týden 24.-31. 7. 2021 jsme strávili v Rekreačním středisku Šlovice. Letos šlo o společnou akci s regionem KS Praha – Střed. Jsme vděční za dobrý čas s Bohem i spolu navzájem, také za pohodový průběh bez onemocnění a úrazů, s hezkým počasím a dobrou domluvou s vedoucími tanečního tábora (který se konal současně ve stejném rekreačním areálu).

Dny bylo možno začít na ranní modlitební, v 08:30 následovala snídaně. Poté někdo vyrazil na výlet, jiný si užíval možností sportovního a jiného vyžití až do oběda (12:45). Oblibě se těšil zejména bazén, posloužilo i hřiště na fotbal, basketball a beach-volleyball. Do večeře v 18:30 bylo opět volno. Večer jsme se scházeli k modlitbám a kázaní z Bible od 20 hodin. Ve středu nás přes Zoom navštívil britský kazatel Peter Game, který měl kázání na téma smíření. Ostatní dny se vystřídali Pepík, Vašek, Petr a Honza.

Mimo oficiálního programu přibylo na nástěnku také mnoho nabízených aktivit: Semináře o uctívání Boha (hudba), fotbalový zápas Střed-Hostivař, brannball, společná příprava dřeva na táborák.

V úterý vyrazila větší skupina na prohlídku Elektroskanzenu Čechův mlýn na Berounce. Pan Čech mluvil velmi poutavě na téma výroby elektřiny, války proudů a o českých postavách elektrifikace (Kolben, Křižík).

Ve čtvrtek jsme vyrazili na společný výlet na zříceninu hradu Týřov. Balíčky s řízkem přišly vhod. Večer jsme turistický zážitek doplnili ještě opékáním u táboráku.

Týden byl odpočinkový a utekl velmi rychle. Tak třeba zase za rok.

Další fotky naleznete ve fotogalerii nebo na Facebookovské stránce regionu Střed.